Gabriela Gunčíková má v kapele bloňďatou bubenici!

7. srpna 2012 v 21:01 | *Terule* |  Články
STARS: Gabriela Gunčíková má v kapele bloňďatou bubenici! - foto
Mladá, talentovaná zpěvačka Gábina Gunčíková si v půlce července vybírala prostřednictvím konkurzu muzikanty do své nové doprovodné kapely.
V těchto dnech probíhají první zkoušky a Gábina společně s kapelou ve studiu natáčí první singl. Za bicí soupravu velmi neobvykle usedla žena! "Je to něžná blondýna, ale za bubny je to dračice. Gábina si Veroniku během konkurzu vybrala na první pohled i poslech," říká manažerka zpěvačky Michaela Kocourová.
"Musím říct, že jsme si s kapelou výborně sedli. Je skvělé, že jsme v pěkném poměru - tři kluci, dvě holky. S Verčou jsme dost podobné povahy. Jsme sportovní typy, které se nebojí konkurovat chlapům. Jsem za ní vážně moc ráda," uvedla po první zkoušce Gábina Gunčíková. Ta si podle svých slov hudebníky vybírala hlavně na základě schopností, osobní sympatie však prý byly také důležité. "Řídila jsem se instinktem. Představila jsem si, že s nimi stojím na pódiu. U někoho to byl čistě hřejivý pocit, u někoho ne, ale díky tomu jsme myslím vybrali opravdu dobře," dodala Gábina.

Mladá zpěvačka s novou kapelou, ve které účinkuje kapelník a kytarista Ondřej Pátek, bubenice Veronika Lukešová, kytarista Dalimil Hušek a basák Tomáš Kašpar, natáčí od čtvrtka ve studiu první singl. "Nový singl je skvělý, je zatím ve vývoji, ale venku by měl být snad během srpna. Producentem je Lešek Wronka, text napsal Tomáš Choura, já jsem si jen sem tam něco upravila," upřesnila Gunčíková.
Fanoušci uvidí zpěvačku s novou kapelou poprvé na Sázavafestu v sobotu 4. srpna. Další vystoupení budou následovat v září.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama