Gabriela Gunčíková: Na kluky nemám čas! (BRAVO)

7. srpna 2012 v 21:10 | *Terule* |  Rozhovory
Gábina se loni umístila jako druhá v soutěži Česko Slovenská SuperStar. Před pár týdny vydala svou první desku Dvojí Tvář. Nejen na ni jsme se jí zeptali...
BRAVO: Jak ti druhé místo v SuperStar změnilo život?
GÁBINA:Nejdřív jsem přemýšlela, jestli do toho vůbec jít. Měla jsem přihlášku už od prvního kola, ale nedostavila jsem se tam. Nevěděla jsem, jestli jsem na to dost vyzrálá a připravená. Tentokrát jsem na casting šla a nečekala jsem, že se dostanu tak daleko. Brala jsem to spíš jako reklamu, doufala jsem, že si díky tomu najdu kapelu. Život se mi změnil hlavně tak, že jsem vypadla ze stereotypu. Jsem teď mnohem víc nezávislá a můžu si plnit svoje sny.
BRAVO: Kdo je tvůj hudební idol?
GÁBINA:Mám ráda starší muziku, hlavně osmdesátá léta, takže poslouchám třeba Bruce Dickinsona nebo Davida Coverdalea.

BRAVO: Měli jste v SuperStar dobrou partu?
GÁBINA:Měli jsme dost silnou partu, kde byli vážně skvělí lidi, kteří si navzájem sedli. Myslím, že to bylo vidět na sledovanosti i na tom, jak nás lidé brali.
BRAVO: Natočila jsi dost odvážný klip k songu Zůstanu Napořád. Měla jsi velkou trému?
GÁBINA:Ten klip měl být šokující. Šlo o takzvané saudkovské umění. Ve spoustě těch scén na sobě mám triko, takže jsem taková oblečená-neoblečená, ale má to vypadat, že jsem nahá. Hodně lidí jsem tím šokovala a je to hranice, za kterou už nepůjdu.
BRAVO: Jak jde zkombinovat škola s kariérou?
GÁBINA:Kupodivu to jde. Nedávno jsem ukončila půlrok, který jsem zameškala kvůli SuperStar. Čerstvě jsem nastoupila do maturitního ročníku a chystám se na nějakou humanitní vysokou školu.
BRAVO: Máš při tom všem čas na kluky?
GÁBINA:Bohužel všechno má svou daň, takže kluci teď v mém životě nemají místo!
BRAVO: Chystáš teď nějaké koncerty?
GÁBINA:Na jaře vyrážím na klubové turné po republice a na léto mám sjednaných spoustu festivalů.
BRAVO: Jaké máš koníčky?
GÁBINA:Ráda čtu - to je pro mě relax. Nemám řidičák, takže často jezdím vlakem, čtu a zabíjím tak nudu. Také ráda sportuju - plavu, hraju tenis. Jsem asi trochu workoholik, takže potřebuju pořád něco dělat.
BRAVO: Co nám řekneš ke své nové desce Dvojí tvář?
GÁBINA:Dvojí tvář je vystihující název. Mám svoji image a svůj sen, ráda bych se pohybovala v tom, co je mi blízký, což je metal a rock. Šoubyznys ale není nastaven tak, abyste si šli jenom jednou cestou. Navíc, když vylezete ze SuperStar, nejste v pozici, kdy byste si mohli vybírat. Je to hodně o kompromisech. Ti, co vylezou a chtějí být popové hvězdy, mají stoprocentní podporu. Na desce mám i metalovější věci, ale jsou tam i popový písničky. Každý si tam najde to svoje.
BRAVO: Co si myslíš o soutěži Hlas Česko Slovenska?
GÁBINA:Točila jsem k ní znělku a měla bych tam jednou zavítat jako host. V porotě sedí moji kamarádi, takže se tam půjdu minimálně jednou podívat. Jsem na to zvědavá.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

V jaké taneční soutěži Gábina učinkovala?

Stardance
Let's Dance
Žádné

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama