Gabriela Gunčíková: Nenávidím křivdu!

7. srpna 2012 v 21:21 | *Terule* |  Rozhovory

Gabriela Gunčíková: Nenávidím křivdu!

Gabriela Gunčíková je 18letá druhá česko-slovenská vicesuperstar, objev roku v Českém slavíku Mattoni a je nominovaná na objev roku také v klání o sošky Andělů Akademie populární hudby. Mladičká rockerka s postavou modelky a tváří princezny. Rozhodně to ale není žádná slečinka, nýbrž už ostrými lokty otrkaná mladá dáma, která se jen tak nevzdává. Ani pádům na záda, ani lžím bulváru!
Coby stříbrem proslavená rockerka jste vstupem na divadelní muzikálová prkna svolila k poměrně značnému experimentu, nicméně vaše premiéra Kleopatry objektivně ukázala, že to nebyl omyl. A to zazpívat Teď královnou jsem já opravdu není žádná legrace - problémy s tím má většina našich renomovaných zpěvaček. Jak jste se cítila?
Je pravda, že tvrdá práce a zapálení mají na výsledku velký podíl. Dostala jsem opravdu šibeniční termín, tak to fakt nebyla legrace! Teď už to má člověk zažitý a užívá si představení jiným způsobem...
S Teď královnou jste kdysi vyhrála už dětské soutěžní klání. V čem je tahle Davidova patrně největší muzikálová pecka výjimečná, když osloví i jinak kovanou rockerku?
Rozhodně svou melodičností, ale tu má i nádherná Velká píseň o Nilu.

Proto jste nakonec kývla na nabídku Michala Davida?
Na nabídku jsem kývla právě kvůli těm melodiím, ze kterých stojí chlupy na rukou. A jak se pomalu ohlížím, nelituju toho!
Co vás na muzikály proslaveném Divadle Broadway dostalo nejvíc?
Dostalo mě propadlo pod pódium... (šibeniční smích). Jinak jsem příjemně překvapena rodinným prostředím divadla.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Kolik objevů roku Gábi zatím vyhrála?

Žádnou
1 cenu
2 ceny
3 ceny

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama