Gabriela Gunčíková ukázala na Létě plném hvězd "Dvojí tvář"

8. srpna 2012 v 10:03 | *Terule* |  Články
Pozvání na další akci na výstavě hraček a kapsářů pro zdravotně postižené děti s názvem Léto plné hvězd slibovalo odhalit tajemství: "Dvojí tvář" Gabriely Gunčíkové. Ti, kteří čekali podobné odhalení, jaké skrýval Dr. Jekyl a Mr. Hyde, byli jistě zklamaní. Gabriela Gunčíková však rozhodně nezklamala své fanoušky všech věkových kategorií. Na její koncert přišli v hojném počtu a přesvědčili se, že tvář Gabriely Gunčíkové má jen ty nejkrásnější podoby, stejně jako stejnojmenné CD.

Gábinu na Léto plné hvězd pozvala Olga Černohorská, která se ujala i mluveného slovaMladá rocková zpěvačka má nejen krásnou tvář, ale i nádherný nevšední hlas. Po dovolené, kterou prožila ve Španělsku, přijala pozvání Olgy Černohorské na benefiční koncert a zazpívala několik písní nejen z debutového alba "Dvojí tvář". V neformální besedě na otázky Olgy Černohorské odtajnila své sny a plány do budoucna. Se smíchem prozradila, i proč zatím nemá partnera i proč neodpovídá na SMS. Ještě nepotkala toho pravého a čeká ji maturitní ročník na gymnáziu, který chce úspěšně dokončit.


Gábina s Petrem to spolu pořádně rozjeliMá velké štěstí, že paní profesorka poznala její talent, podporuje její pěveckou kariéru a dokáže upravit studijní plán tak, aby zbyl čas na učení i na zpívání. Ve studiu by Gábina ráda pokračovala na vysoké škole humanitního směru. Velkou inspirací pro její sny a touhy je pro ni kniha "Tajemství". I proto se její sny mění ve skutečnost, že si věří a má kolem sebe lidi, kteří ji mají rádi, a také ji ve všem podporují. Gábina věří, že v nově nastartované kariéře jí pomůže především nový management.
Petr Ševčík byl pro Gábinu, a nejen pro ni, od pořadatelů milým překvapenímTaké její kolega ze soutěže SuperStar Petr Ševčík je jedním z jejích fanoušků. Nenechal si ujít příležitost a přišel také na Léto plné hvězd, aby mohl Gábině zazpívat. Věnoval jí svoji vlastní skladbu "Dokonalá" a požádal ji, aby si s ním zazpívala duet. To, že se jim jejich společné zpívání podařilo, potěšilo nejen diváky, ale i oba interprety. Čas rychle utekl a v následné autogramiádě si přišli pro podpis Gábiny dokonce i číšníci z okolních hotelů, kteří její koncert poslouchali na chodníku před výstavní síní.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

K jaké písničce byl natočen první klip Gabči?

Lala
Buď dál jen můj
Zůstanu napořád
Proudu vstříc

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama