Karel Gott&Gabča duet pro Váňu!

24. srpna 2012 v 14:19 | *Terule* |  Články
Karel Gott, Josef Váňa

Legendární žokej a osminásobný vítěz Velké Pardubické Josef Váňa (59) se chystá opět letos závodit. K úspěchu mu má pomoci i zpěvák Karel Gott (73). Ten mu věnoval píseň ze svého nového alba.
Když žokej Josef Váňa loni v říjnu v téměř devětapadesáti letech poosmé zvítězil ve Velké pardubické, nevyloučil účast ani v letošním ročníku. Když na stupních vítězů prohlásil: "Jestli mi za rok přijde fandit Karel Gott, tak to možná ještě jednou zkusím."


Váňa totiž po dubnové nehodě při tréninku, kdy si zlomil stehenní kost, netušil, jestli vůbec letos závody pojede. Televizi Nova však potvrdil, že na startu Velké pardubické bude určitě. S koněm Tiumenem chce útočit už na deváté vítězství vítězství.
Zpěvák Karel Gott mu slíbil, že se na něj letos pojede podívat a bude mu fandit. jenže to bylo ještě před zraněním nohy. Váňa tak Gottovi raději naznačil, aby si termín závodu zbytečně neblokoval. Nakonec Váňa pojede, ale Gott má zrovna koncert 13. října koncert ve Zvoleni na Slovensku.
Proto mu mistr věnoval píseň z nového alba Party, kterou nazpíval společně s Gabrielou Gunčíkovou. Píseň nese název "Nic nás nezastaví" a Váňu má povzbudit k vítězství. "Mrzí mne, že tam nebudu moci být, ale alespoň s Josefem budu na dálku. Třeba si tu mou písničku před závodem pustí," řekl portálu Prásk.tv Karel Gott. Váňa už si skladbu poslech a moc se mu líbí. "Karel mi daroval své nové album, měl jsem tak možnost si dnes píseň poslechnout a docela se mi líbila," dodal pro Prásk.tv Josef Váňa.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama