Kráska Gunčíková zlobí. Nový chlap ji změnil k nepoznání!

7. srpna 2012 v 20:58 | *Terule* |  Články
Gabriela Gunčíková

Kráska Gunčíková zlobí. Nový chlap ji změnil k nepoznání!

Bývala vždy milá, usměvavá a ochotná, skoro stejně jako legendární králíček z reklamy na aviváž. A ta její vizáž sexbomby! Gabriela Gunčíková (19) sice krásu neztratila, ale z heboučké princezničky se pomalu, ale jistě, mění v zlobivou holku šoubyznysu. Budete koukat, co se kolem ní děje!
Gábina je milá dívka skromného původu i vystupování. A to ani teď, když se dostala do výrobny megahvězd producenta Leška Wronky, který má na triku třeba i takovou Ewu Farnou, neztratila. Jenže muž, který si do Nového roku přál sehnat přítelkyni blondýnku (což se mu minimálně po pracovní stránce podařilo), z ní ale bohužel svými rozkazy dělá trochu protivu.

Super.cz si s ní minulý týden po jednom charitativním vystoupení domluvil rozhovor. Ten, stejně jako vždy, ochotně slíbila s tím, že si napřed musí krátce zavolat. Po dlouhém čekání se však omluvila s tím, že spěchá a vyhnula se i přislíbenému focení u Karlova mostu.Gunčíková ale naštěstí nechytla manýry horší než Iveta Bartošová. To jen nový chlap v jejím životě se rozhodl křehkou dívenku chránit před nástrahami velkého světa. "Ten krátký telefonát byl s Wronkou. Rozhovor jí zakázal," dozvěděli jsme se v zákulisí. Na Gábině bylo vidět, jak jí je nepříjemné, že nemůže redaktorovi vyhovět. Snad si s manažerem brzy nastaví takové mantinely, aby se ho nemusela ptát i na to, kdy spát, nebo na kterou chodit toaletu... ■
Gabriela Gunčíková byla vždy ke všem velmi příjemná.
Nová agentura z ní ale udělala někoho úplně jiného.
Ještě že Gábina Gunčíková stále úžasně zpívá.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jak se jmenuje bratr Gabriely?

Honza
Filip
Tadeáš
Tomáš

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama