Rozhovor: Dvojí tvář GabrielyGunčíkové

9. srpna 2012 v 12:52 | *Terule* |  Rozhovory
Rozhovor se zpěvačkou, jenž se proslavila v soutěži Česko-Slovenská SuperStar
Za loňský rok toho stihla požehnaně. Kromě druhého místa v talentové soutěži Česko-Slovenská SuperStar podnikla nejen desítky koncertů a vystoupení, ale stihla i šest kol taneční soutěže Let´s Dance. To všechno ji katapultovalo mezi ostře sledované zpěvačky, což dokládá i titul Objev roku v loňském ročníku ankety Český slavík. Avšak k velkým úspěchům patří i zbrusu nové album Dvojí tvář, které natočila se skupinou Meryland...
Jak lze skloubit kariéru zpěvačky se studentským životem?
Můžu říct, že se to dá skloubit velmi těžko. Práce mám totiž spoustu - a tak většinou i v tom minimu volného času, kterého je málo, se musím přinutit učit. Ale musí se. Škola by měla být na prvním místě.

Máte spočítáno, kolik vystoupení jste měla od skončení Česko-Slovenské SuperStar?
Spočítané to nemám, ale bylo jich opravdu dost a ještě jich dost bude.

Jak se vám zpívá s kapelou Meryland? Je pravda, že jste s ní natočila i album?
Zpívá se mi s nimi dobře, známe se už dlouho - a podle toho se nám i hraje. Ano, před Vánocemi vyšlo první album. Jmenuje se Dvojí tvář.

Jaké písně a styl album přináší?
Musím říct, že album je velmi rozmanité. Ubírat se dnes jen jedním směrem, je nemožné. Takže na albu jsou jak rockové pecky, tak popové kousky, které jsou například vhodné pro rádia, které odmítají hrát tvrdší hudbu. Ale na koncertech stejně přitvrdíme i ty..


Kromě běžného koncertování jste tančila v Let´s Dance a máte účinkovat v muzikálu Kleopatra... Neberete si toho trošku moc?
Pro mě je spousta věcí výzvou a chci se toho naučit co nejvíc. Od konce Superstar přece jen uplynula nějaká doba, ale pořád je kam směřovat a růst, a tak si myslím, že čím více k nejrůznějším věcem "přičichnu", tím budu zkušenější - a to je potřeba. Jsem na začátku a ještě toho příliš neumím - a hlavně nevím. Kromě toho dělat jen jednu věc by se pro mě mohlo stát stereotypem, a já chci, aby mne to stále bavilo. Proto ty změny, odbočky, přelety.

Co spolupráce s Lukášem Adamcem?
Spolupráce s Lukášem Adamcem je fajn. Budeme se spolu nadále - stejně jako loni - účastnit různých televizních projektů a zpívat duety, což mě těší a baví.

Jak se vypořádáváte s bulvárem, který tu a tam o vás taky něco "hezkého" napíše?
Tak není to až tak hrozné, většinou převažují celkem pozitivní věci, protože mám mezi novináři kamarády, zejména na Slovensku. S negativními články se vypořádávám tak, že je přehlížím a nečtu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

V jaké taneční soutěži Gábina učinkovala?

Stardance
Let's Dance
Žádné

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama