Jak slaví Vánoce Gábina Gunčíková? Sexy zpěvačka nám odhalila své soukromí

2. ledna 2014 v 16:48 | *Terule* |  Články
Vánoce Gábiny Gunčíkové s bratrem a prarodiči
Letošní rok nebude ve vzpomínkách Gábiny Gunčíkové patřit k těm nejlepším. Kvůli zranění musela přerušit kariéru, ale to jí nebrání v tom, aby prožila Vánoce podle svých nejlepších představ.


Po nešťastném pádu v koupelně Gábina přehodnotila své priority a pracovní povinnosti musely jít stranou. V tuto chvíli si uvědomila, že nejdůležitější jsou pro ni rodina a zdraví. "Občas je člověk rád, že se vrátí zpátky do svého bytu, má svůj klid a svůj život. Znáte to, milujete je víc na dálku, ale já bez své rodiny nejsem nikdo. Vždy mi byli oporou, stojí za mnou, ať udělám cokoli, a jsou pro mě víc než všechno zlato světa," přiznala Super.cz Gábina.
V dětství pro ni byly Vánoce spojeny především s dárky a na některé vzpomíná dodnes. "Nejvíce mě potěšil kazeťák s mikrofonem. Mohl se na něj nahrávat na kazety veškerý zvuk, který šel do mikrofonu. Mám ty kazety dodnes, nedávno jsem je poslouchala, milovala jsem zpěv, ale zpívala jsem hrozně," zavzpomínala stříbrná SuperStar Gunčíková.
A jak to má atraktivní zpěvačka s novoročními předsevzetími? "Vždy, když jsem řekla své předsevzetí nahlas, nesplnilo se. Takže asi takhle, budu dělat to nejlepší, co v danou chvíli půjde, a uvidíme, kam mě život zavane. Někdy se i ty nejhorší zkušenosti časem ukážou jako ty nejlepší. Není důležité, co je na začátku či uprostřed, ale co bude na konci," uzavřela Gábina.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

K jaké písničce byl natočen první klip Gabči?

Lala
Buď dál jen můj
Zůstanu napořád
Proudu vstříc

Komentáře

1 Cora Brancy Cora Brancy | Web | 2. ledna 2014 v 17:00 | Reagovat

musela strávit pěkný čas s rodinou :)

2 Chloé Chloé | Web | 3. ledna 2014 v 19:16 | Reagovat

:) Je to krásna fotka, určite vianočné sviatky strávila v pohode v kruhu rodiny a priateľov :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama