To snad ne: Gábina Gunčíková trpí. Čím si sexy zpěvačka odrovnala klouby?

2. ledna 2014 v 9:54 | *Terule* |  Články
Gábina Gunčíková má za sebou operaci.
Na domácí hudební scéně patří k nejmladším interpretům, ale díky rockově zabarvenému hlasu a atraktivnímu vzhledu je nepřehlédnutelná. Gábina Gunčíková má ovšem tělo zhuntované více, než její o dvě generace starší kolegyně z branže.


Zdravotní komplikace nepříznivě ovlivňují kariéru stříbrné SuperStar, jejíž přednosti ocenil i Karel Gott, když si ji pozval na své turné. Teď ovšem Gábina leží v posteli a přemýšlí o své budoucnosti. Po pádu v koupelně přišla o možnost vystoupit na vyhlášení ankety Český slavík a skončila v péči lékařů.
"Absolvovala jsem plastiku křížového vazu, což je celkem náročná operace. A co se týče rekonvalescence, doba uzdravení je u každého individuální," řekla nám Gábina, která se na pódiu v nejbližší době jen tak neobjeví.
S tím, že bude lékařskou péči potřebovat trvale, je Gábina smířená, přesto je připravená bojovat a pokračovat ve zpěvu. "Momentálně na mě není moc hezký pohled, říkám, že trénuji na důchod, protože vlivem toho, že jsem aktivně sportovala a hrála agresivnější sporty, mám problémy s koleny, klouby i zády. Hádám, že ortopedie bude oddělení, na kterém budu trávit hodně času po zbytek života," dodala s nadsázkou atraktivní mladá zpěvačka.
Gábina prodělala náročnou operaci.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama